REALIZAČNÍ TÝM (8. – 13.7.2018)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další tři členové realizačního týmu:

Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouholetým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolventem kurzu první pomoci. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1.FC Slovácko a v současnosti se při studiu věnuje i trénování, když působí u přípravkových a dorosteneckých týmů FC Slovan Rosice.

Na kempu bude mít na starosti volnočasové aktivity, regeneraci a masáže, udržování dobré nálady a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Kamila Surovcová
(13.12.1998)
Kamila Surovcová je studentkou gymnázia na Slovanském náměstí v Brně a po ukončení by chtěla studovat sportovní fyzioterapii na fakultě Sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Rok studovala na střední škole v USA, kde se také věnovala třetím rokem atletice. Dříve se čtyři roky věnovala moderní gymnastice, dva roky baletu a momentálně se pátým rokem soutěžně věnuje latinskoamerickým tancům.

Na kempu bude mít Kamila spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)

Lucie Klimešová je absolventkou Vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. V současnosti pokračuje v navazujícím bakalářském studiu ve zkrácené formě v Praze. Studovala na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno.

Jejím úkolem bude péče o zdraví a pohodlí všech účastníků kempu.