TRENÉRSKÝ TÝM (1. – 6.7.2018)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U16, U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér dorostu a zároveň trénuje kategorii U19. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.
Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. Nyní hraje za Tišnov, kde pravidelně nastupuje i s patronem kempu Petrem Švancarou. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně vedl ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. V současnosti zde trénuje starší přípravku a zároveň vyučuje na fotbalové škole Janouškova. Radim je vlastníkem UEFA A licence.
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno dostal do VTJ Praha a následně německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval přípravky a žáky ve Slovanu Rosice, následně působil jako asistent trenéra a trenér brankářů u dorostů a „A” týmu Jihlavy a v letech 2009 až 2011 trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno. Od roku 2012 pak plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou rovněž několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla (Keepersport), kde působí dodnes. V současnosti trénuje přípravky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov a JmKFS. Petr vlastní licenci trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Pavel Šustr a Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Jiří Šrámek
(1.2.1988)
Jiří Šrámek začal s fotbalem ve Zbrojovce Brno, kde nastupoval v přípravkových a žákovských kategoriích. Poté následovalo divizní dorostenecké angažmá ve Slovanu Brno a ligové ve Spartě Brno. Dnes nastupuje za muže Slovanu Brno, kde v roce 2008 načal svoji trenérskou kariéru. Přes starší přípravku a starší žáky se postupem času propracoval až ke staršímu dorostu. Od roku 2014 působí u dorostenců Líšně, kde vedl týmy U16, U17 i U19. V současnosti trénuje v Líšni mladší dorost U17 a zároveň působí u výběrů MĚFS Brno. Jirka je vlastníkem UEFA A licence.
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti se při vysokoškolském studiu věnuje trénování starších žáků FC Slovan Rosice a zároveň působí u mládežnických výběrů OFS Brno-venkov.