REALIZAČNÍ TÝM (14. – 19.7.2019)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další tři členové realizačního týmu:

Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouholetým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolventem kurzu první pomoci. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko a jako trenér působí u starších žáků Slovanu Rosice, u mládežnických výběrů OFS Brno-venkov a zároveň je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-město.

Na kempu bude mít kromě trénování na starosti volnočasové aktivity, regeneraci, výuku angličtiny a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Kateřina Pogáčová
(10.12.1984)

Kateřina Pogáčová je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně. Pracuje jako projektový manažer a analytik v marketingové společnosti. Tři roky jezdila GP dračích lodí v posádce Azuma Dragons. Má zkušenosti s trénováním ve fitness a je instruktorka spinningu ve Spinning & Fitness Kounicova. Plně se věnuje józe – Hatha yoga a Ashtanga yoga, u které v červenci dokončí lektorský kurz. V minulosti působila na dětských táborech a je vlastníkem klasického kurzu první pomoci.

Na kempu bude mít Katka spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)

Lucie Klimešová je absolventkou Vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. V současnosti pokračuje v navazujícím bakalářském studiu ve zkrácené formě v Praze. Studovala na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno.

Lucka bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.