TRENÉRSKÝ TÝM (7. – 12.7.2019)

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval přípravky a žáky ve Slovanu Rosice, následně působil jako asistent trenéra a trenér brankářů u dorostů a „A” týmu Jihlavy a v letech 2009 až 2011 trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno. Od roku 2012 pak plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou rovněž několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla (Keepersport). V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov, výběr JmKFS U13 a je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Lukáš Adamec
(21.8.1987)
Lukáš Adamec je absolventem magisterských oborů Kondiční trenér a Učitelství tělesné výchovy + speciální pedagogika na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. V mládežnickém věku prošel kluby Zbrojovky Brno a Sparty Brno, nyní je hráčem MFK Modřice. Trénovat začal v roce 2009 mladší přípravku v Soběšicích, následně trénoval mladší a starší přípravku v Nordicu Brno a od roku 2013 působil ve Zbrojovce Brno. Zde trénoval týmy U8, U10 a U11. V současnosti působí jako hlavní trenér mladší přípravky v Dostě Bystrc. Lukáš je vlastníkem UEFA B licence.
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů OFS Brno-venkov a je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-město. Ondřej je vlastníkem UEFA B licence.
Jiří Vorlický
(14.1.1999)

Jiří Vorlický prošel jako hráč mládežnickými kategoriemi Zbrojovky Brno. Již v 15 letech začal hrát mužský fotbal a postupně se z okresního přeboru dostal až do přeboru krajského. Nyní je hráčem týmu FC Boskovice, kde se již delší čas věnuje práci s mládeží. V současnosti má v tomto klubu na starosti mladší přípravku a zároveň v Boskovicích získává zkušenosti jako spoluorganizátor mezinárodních turnajů. Od roku 2018 je Grassroots trenérem mládeže OFS Blansko a působí i jako trenér výběrů OFS Blansko. Jirka je držitelem UEFA B licence.
Eliška Houšťová
(9.5.1992)

Eliška Houšťová je absolventkou Fakulty sportovních studií a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Fotbal začala hrát v Horních Heršpicích odkud zamířila do Zbrojovky, Ivančic a Medlánek. Momentálně hraje 2. ligu za ženy SK Líšeň, kde v roce 2014 pomáhala se založením ženského týmu. Zkušenosti má také s futsalem (v rámci reprezentace MU získala bronz na Českých akademických hrách) a malým fotbalem. S trénováním začala v Líšni v roce 2015 u žákyň, v roce 2018 dělala asistenta trenéra u juniorek a v současné době trénuje v Líšni juniorky jako hlavní trenér. Zároveň působí také u dívčích výběrů Jihomoravského krajského fotbalového svazu kategorií WU13 a WU14. Eliška vlastní UEFA A licenci.