REALIZAČNÍ TÝM (28.6. – 3.7.2020)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další dva členové realizačního týmu:

Kateřina Prusková
(10.12.1984)

Kateřina Prusková je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně. Pracuje jako projektový manažer a analytik v marketingové společnosti. Tři roky jezdila GP dračích lodí v posádce Azuma Dragons. Má zkušenosti s trénováním ve fitness a je instruktorka spinningu ve Spinning & Fitness Kounicova. Plně se věnuje józe – Hatha yoga a Ashtanga yoga, u které v červenci dokončí lektorský kurz. V minulosti působila na dětských táborech a je vlastníkem klasického kurzu první pomoci.

Na kempu bude mít Katka na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Karolína Kárová
(20.7.1991)

Karolína Kárová vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obor všeobecná sestra. Následně úspěšně pokračovala ve studiu na Lékařské fakultě v Ostravě, v oboru dětská sestra – Ošetřovatelství v pediatrii. Nyní pracuje jako zdravotní sestra na ortopedické JIP ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny. V minulosti působila jako vedoucí a praktikantka na dětských táborech a jako zdravotnice na školách v přírodě. Karolína má také zkušenosti s vedením zájmových kroužků a pohybových aktivit – tance, aerobik.

Karolína bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.