SEZNAM ÚČASTNÍKŮ (12. – 17.7.2020)

!!! Kapacita třetího turnusu kempu je již plně obsazena !!!

#       Jméno hráče Ročník Klub Platba
1.       Musil Petr 2011 TJ Jiskra Měřín uhrazena
2.       Kobosil Oskar 2011 FC Dosta Bystrc uhrazena
3.       Smutný Radek 2011 TJ Sokol Křoví uhrazena
4.       Mikoláš Andrej 2011 FC Slovan Rosice uhrazena
5.       Sysel Stanislav 2011 TJ Sokol Křoví uhrazena
6.       Datínský Dominik 2011 TJ Sokol Křoví uhrazena
7.       Dobšík Václav 2008 FC Zbrojovka Brno uhrazena
8.       Kolouch Martin 2006 TJ Jiskra Měřín uhrazena
9.       Kolouch Ondřej 2009 TJ Jiskra Měřín uhrazena
10.     Kolouchová Monika            2009 TJ Jiskra Měřín uhrazena
11.     Pacalová Anežka 2006 TJ Jiskra Měřín uhrazena
12.     Pacal Karel 2009 TJ Jiskra Měřín uhrazena
13.     Vlach Jiří 2006 TJ Jiskra Měřín uhrazena
14.     Zbytovský Vojtěch 2009 Vysočina Jihlava uhrazena
15.     Derka Jan 2008 FC Medlánky uhrazena
16.     Kabát Jáchym 2008 FC Zbrojovka Brno uhrazena
17.     Žalud Martin 2007 FC Svratka Brno uhrazena
18.     Caratti Luciano 2008 FC Slovan Rosice uhrazena
19.     Smejkal Samuel 2009 1. SC Znojmo uhrazena
20.     Nedomanský Jakub            2012 TJ Jiskra Měřín uhrazena
21.     Vladík Tadeáš 2006 FC Slovan Rosice uhrazena
22.     Kalců Jakub 2006 FC Hustopeče uhrazena
23.     Horák Max 2010 Sokol Bílovice n/S uhrazena
24.     Koukal Jakub 2008 1. SC Znojmo uhrazena
25.     Zajac Dominik 2008 MFK Karviná uhrazena
26.     Němčík Martin 2008 MFK Karviná uhrazena
27.     Góralík Richard 2007 MFK Karviná uhrazena
28.     Poledník Ondřej 2007 MFK Karviná uhrazena
29.     Knieža Filip 2007 MFK Karviná uhrazena
30.     Kopka Nicolas 2009 TJ Sokol Střelice uhrazena
31.     Sádlová Jolana 2009 MFK Vyškov uhrazena
32.     Pavlíček Marek 2006 FC Slovan Rosice uhrazena
33.     Soustružníková Adriana      2012 FC Slovan Rosice uhrazena
34.     Berger Tomáš 2007 MFK Karviná uhrazena
35.     Novák Adam 2005 FC Pálava Mikulov uhrazena
36.     Nováková Adéla 2005 FC Pálava Mikulov uhrazena
37.     Smejkalová Barbora            2007 FC ŽĎAS Žďár n/S uhrazena
38.     Žák Miroslav 2007 TJ Sokol Křoví uhrazena
39.     Mikloš Patrik 2009 SK Vranovice uhrazena
40.     Janšta Rostislav 2008 TJ Sokol Křoví uhrazena
41.     Nečas Václav 2010 FK Židlochovice uhrazena
42.     Křivková Elena 2010 SK Řečany n/L uhrazena
43.     Buršík Radek 2008 FC Sparta Brno uhrazena
44.     Drozd Lukáš 2009 1. SC Znojmo uhrazena
45.     Drozd Filip 2011 1. SC Znojmo uhrazena
46.     Nejeral Josef 2012 TJ Sokol Blížkovice uhrazena
47.     Pléha Jakub 2012 FK Podhorácko uhrazena
48.     Stehlík Jan 2006 FC Sparta Brno uhrazena
49.     Stehlík Viktor 2009 FC Hustopeče uhrazena
50.     Pašek Matěj 2007 FK Náchod uhrazena
51.     Svoboda Josef 2008 AFK Tišnov uhrazena
52.     Klíma Zdeněk 2009 SK Drásov uhrazena
53.     Pláněk Ondřej 2011 Sokol Hl. Mašůvky uhrazena
54.     Klaudinger Martin 2011 Sokol Hl. Mašůvky uhrazena
55.     Klusák Štěpán 2007 FC Slovan Rosice uhrazena
56.     Habr Matyáš 2008 TJ Sokol Přímětice uhrazena
57.     Habr Tobiáš 2011 TJ Sokol Přímětice uhrazena
58.     Štroblík Simon 2009 FC Svratka Brno uhrazena
59.     Štroblík Mathias 2012 FC Svratka Brno uhrazena
60.     Kosour Kevin 2011 TJ Jiskra Měřín uhrazena
61.     Ruman David 2010 1. FC Slovácko uhrazena
62.     Moravčík Eduard 2007 AFK Tišnov uhrazena
63.     Hort Tobias 2008 AFK Tišnov uhrazena
64.     Jelen Patrik 2005 FC Slovan Rosice uhrazena
65.     Pokorný Patrik 2010 FC Pálava Mikulov uhrazena
66.     Flachs Tadeáš 2011 FK Adamov                       uhrazena
67.     Hudec Jakub 2009 FC Pálava Mikulov uhrazena
68.     Martinec Rudolf 2009 FC FVD Slavičín               uhrazena
69.     Tesařík Michal 2010 FC Pálava Mikulov uhrazena
70.     Pinkava Vít 2009 FC Pálava Mikulov uhrazena
71.     Hovorka Oliver 2008 Viktoria Radim uhrazena
72.     Dvořáček Pavel 2008 FK Černá Hora uhrazena
73.     Otáhal Michal 2006 SK Měnín uhrazena