TRENÉRSKÝ TÝM (12. – 17.7.2020)

Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov, výběr JmKFS U13 a je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Stanislav Haňka
(22.2.1991)

Stanislav Haňka vystudoval Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně se specializací na fotbal. Jako hráč prošel mládežnickou akademií Vysočiny Jihlava a Zbrojovky Brno. Dnes hraje fotbal už pouze na okresní úrovni. Trenérskou kariéru odstartoval v Rajhradě, odkud se později přesunul do Sparty Brno a do Líšně. Od roku 2017 působí v Regionální akademii Jihomoravského kraje a zároveň v trénuje žákovské kategorie ve Zbrojovce Brno. V současnosti zde působí jako hlavní trenér mladších žáků U13. Standa je vlastníkem UEFA A Licence.
Luděk Zlámal
(11.2.1966)
Luděk Zlámal pochází z Rakvic, kde fotbalově vyrůstal do 14 let. Poté si ho vyhlédl František Harašta do dorostu Zbrojovky Brno, kde se stal v roce 1983 mistrem republiky. V mužích hrál za Tatran Poštorná a v Rakousku. Trenérskou dráhu zahájil v roce 2000 v 1.FC Slovácko, kde u mládeže strávil celkem 9 let. Na rok se pak vrátil do Zbrojovky a v letech 2010-2013 byl vedoucím trenérem sportovního centra mládeže v MSK Břeclav. Po ročním působení u divizních mužů FK Hodonín našel své místo u mládeže v 1.SC Znojmo. Od roku 2018 působí v pozici GTM OFS Břeclav a trénuje mladší žáky FKM Podluží. Od roku 2009 je trenérem žákovských výběrů JmKFS U14 a U13 a OFS U12 a U13. Luděk vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a je Grassroots trenérem mládeže MěFS Brno. Ondřej je vlastníkem UEFA B licence.
Eliška Houšťová
(9.5.1992)
Eliška Houšťová je absolventkou Fakulty sportovních studií a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Fotbal začala hrát v Horních Heršpicích odkud zamířila do Zbrojovky, Ivančic a Medlánek. Momentálně hraje 2. ligu za ženy SK Líšeň, kde v roce 2014 pomáhala se založením ženského týmu. Zkušenosti má také s futsalem (v rámci reprezentace MU získala bronz na Českých akademických hrách) a malým fotbalem. S trénováním začala v Líšni v roce 2015 u žákyň, v roce 2018 dělala asistenta trenéra u juniorek a v současné době trénuje v Líšni juniorky jako hlavní trenér. Zároveň působí také u dívčích výběrů Jihomoravského krajského fotbalového svazu kategorií WU13 a WU14. Eliška vlastní UEFA A licenci.
Lukáš Adamec
(21.8.1987)
Lukáš Adamec je absolventem magisterských oborů Kondiční trenér a Učitelství tělesné výchovy + speciální pedagogika na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. V mládežnickém věku prošel kluby Zbrojovky Brno a Sparty Brno, nyní je hráčem MFK Modřice. Trénovat začal v roce 2009 mladší přípravku v Soběšicích, následně trénoval mladší a starší přípravku v Nordicu Brno a od roku 2013 působil ve Zbrojovce Brno. Zde trénoval týmy U8, U10 a U11. V současnosti působí jako hlavní trenér mladší přípravky v Dostě Bystrc. Lukáš je vlastníkem UEFA B licence.
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.