Trenéři (29. červen – 4. červenec)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér žáků a zároveň trénuje kategorii U15. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.

Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. Nyní působí jako kapitán týmu v divizním Blansku a zároveň zde plní roli asistenta trenéra. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. V současnosti zde vede starší přípravku U10 a zároveň vyučuje na fotbalové škole Janouškova. Radim je vlastníkem UEFA A licence.

Radek Talafa
(2.6.1988)
Radomír Talafa je studentem posledního ročníku Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a zároveň působí jako učitel ve sportovní třídě s rozšířenou výukou fotbalu na ZŠ Měšťanská. S trénováním začal v roce 2007 v Moravské Slavii Brno a přes brněnskou Spartu se v roce 2010 dostal do Zbrojovky Brno. V současnosti zde trénuje společně s Jiřím Vorlickým ročník 2002 (U12). Pravidelně se účastní fotbalových kempů Luďka Zelenky, různých koučinkových školení, workshopů a konferencí. V minulosti také působil u okresních výběrů Brno-venkov. Radek je vlastníkem trenérské UEFA A licence.

Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce působí od roku 2009, kdy začínal s trénováním u mužstva U6. Poté postupně trénoval týmy U9, U10 a U11 a nyní vede opět nejmladší kategorii U6. Marek působí na kempu Petra Švancary stejně jako Pavel Šustr, Petr Čejka a Vladimír Bodeček již od jeho prvního ročníku.

Filip Duroň
(27.6.1993)
Filip Duroň je nejmladším členem trenérského osazenstva kempu. Celou svoji hráčskou kariéru strávil ve Zbrojovce Brno, kde hrál od svých šesti let. V patnácti letech musel po operaci paty nedobrovolně svoji hráčskou kariéru ukončit a dal se na dráhu rozhodčího. O rok později, v šestnácti letech, začal trénovat ve Zbrojovce Brno, kde působí jako trenér již šestým rokem. V letošní sezoně zde vede jako asistent tým U14. Filip je vlastníkem UEFA B licence.