Trenéři (5. – 10. července)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér žáků a zároveň trénuje kategorii U16. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.

Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. Nyní působí jako kapitán týmu v divizním Blansku a zároveň zde plní roli asistenta trenéra. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. V současnosti zde trénuje starší přípravku U10 a zároveň vyučuje na fotbalové škole Janouškova. Radim je vlastníkem UEFA A licence.

Jiří Tichý
(18.4.1990)
Jiří Tichý je bývalým hráčem MFK Chrudim, kde strávil téměř celou svoji hráčskou kariéru. Po zranění zad ve svých 19 letech byl nucen jako hráč skončit. Proto začal v roce 2009 trénovat žákovskou kategorii v TJ Luže a asistoval u dorostenecké kategorie v MFK Chrudim. Od roku 2012 působí jako trenér přípravkových kategorií ve Zbrojovce Brno, konkrétně jako hlavní trenér ročníku 2007 (U8) a asistent u ročníku 2005 (U10). Jirka je vlastníkem UEFA B licence.

Vladimír Rehák
(10.1.1982)
Vladimír Rehák je absolventem Univerzity Matěje Bela v Bánské Bystrici, kde vystudoval obor Tělesná výchova a zeměpis. Při studiích se začal věnovat trénování v Dukle Bánská Bystrica. Po skončení vysoké školy pak pět let učil na sportovní škole v Senici, kde zároveň vedl žákovské týmy FK Senica. Své první "zahraniční" angažmá si vyzkoušel v RSM Hodonín, odkud po roce odešel do Zbrojovky Brno, kde rovněž působil u žákovských týmů. Je vlastníkem UEFA A licence.

Lukáš Adamec
(21.8.1987)
Lukáš Adamec je studentem magisterských oborů Kondiční trenér a Učitelství tělesné výchovy + speciální pedagogika na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. V mládežnickém věku prošel kluby Zbrojovky Brno a Sparty Brno, nyní je hráčem Moutnic, které tuto sezónu postoupily do 1.B třídy. Trénovat začal v roce 2009 mladší přípravku v Soběšicích, následně trénoval mladší a starší přípravku v Nordicu Brno. Ve Zbrojovce Brno je Lukáš od roku 2013 a postupně zde trénoval kategorie U10 a U11. Od příští sezóny bude ve Zbrojovce trénovat kategorii U8. Lukáš je vlastníkem UEFA C licence.