Seznam účastníků (1. – 6. červenec 2018)

Seznam účastníků bude pravidelně aktualizován vždy na začátku nového týdne.
č. Jméno hráče Ročník Klub Platba kempu
1.  Ondruška Jan 2004  SK Drásov uhrazena
2.  Novák Milan 2003  FC Miroslav uhrazena
3.  Dvorský Jan Julian 2004  FK Adamov uhrazena
4.  Vévoda Patrik 2007  TJ Tatran Kohoutovice
5.  Labuda Nicolas 2007  TJ Tatran Kohoutovice
6.  Körner Jakub 2007  FC Sparta Brno
7.  Sýkora Matyáš 2007  TJ Sokol Hrádek uhrazena
8.  Zámostný Ondřej 2008  TJ Sokol Hrádek uhrazena
9.  Žák Otakar 2004  FC Soběšice uhrazena
10.  Vybíral Stanislav 2004  1.SC Znojmo uhrazena
11.  Jonáš Kryštof 2004  1. SC Znojmo uhrazena
12.  Klimeš Bruno 2008  FK Blansko uhrazena
13.  Robek Petr 2009  FC Zbrojovka Brno
14.  Pavlíček Viktor 2005  FC Kuřim
15.  Hamza Jiří 2005  1. SC Znojmo uhrazena
16.  Paulík Tomáš 2008  SK Pozořice
17.  Kebrle Ondřej 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
18.  Petrla Vladimír 2005  FKM Podluží
19.  Hnilica Matyáš 2008  FC Zbrojovka Brno uhrazena
20.  Pochop Lukáš 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
21.  Karásek Kvido 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
22.  Dobiáš Jakub 2009  TJ Svitavy uhrazena
23.  Makovský Jakub 2009  TJ Svitavy uhrazena
24.  Fučík Adam 2009  FC Ivančice uhrazena
25.  Růžička Erik 2009  TJ Svitavy uhrazena
26.  Mifek Martin 2005  SK Obřany uhrazena
27.  Mifek Jan 2008  SK Obřany uhrazena
28.  Vašulín Štěpán 2008  FC Ivančice uhrazena
29.  Kudělka Eduard 2008  FC Ivančice uhrazena
30.  Kudělka Oldřich 2010  FC Ivančice uhrazena
31.  Jabůrek Tomáš 2003  TJ Hartvíkovice
32.  Bárta David 2009  TJ Svitavy
33.  Kaňa Andrej 2005  FKM Podluží uhrazena
34.  Dohnal Ondřej 2005  SK Obřany
35.  Štolfa Marek 2004  FC Náměšť nad Oslavou uhrazena
36.  Jakubec Jakub 2008  FC Ivančice
37.  Kop Sebastian 2007  FK Dukla Praha uhrazena
38.  Mikulík Martin 2007  FK Dukla Praha uhrazena
39.  Zeman Jakub 2005  1. FC Žamberk uhrazena
40.  Nezveda David 2005  1. SC Znojmo uhrazena
41.  Brenko Alan 2007  FC Soběšice uhrazena
42.  Šuránek Marek 2010  TJ Spartak Hluk
43.  Michalčík Tobiáš 2010  TJ Spartak Hluk uhrazena
44.  Černý David 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
45.  David Alfréd 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
46.  Tomek Jakub 2003  FC Náměšť nad Oslavou uhrazena
47.  Havlát Zdeněk 2008  FC Zbrojovka Brno uhrazena
48.  Švéda Jan 2005  1. SC Znojmo uhrazena
49.  Hanzlík Matěj 2004  SK Vojkovice uhrazena
50.  Vünsch Kamil 2008  FC Moravský Krumlov
51.  Knieža Filip 2007  MFK Karviná uhrazena
52.  Pelíšek Antonín 2003  MFK Vítkovice
53.  Malík Filip 2006  FC Sparta Brno
54.  Góralík Richard 2007  MFK Karviná uhrazena
55.  Gríger Alex 2007  MFK Karviná uhrazena
56.  Jelínek Martin 2008  FC Miroslav
57.  Valošek Vít 2007  MFK Karviná uhrazena
58.  Uher Václav 2007  TJ Sokol Lanžhot uhrazena
59.  Šnajdr Libor 2009  TJ Sokol Hrádek uhrazena
60.  Pastrňák Samuel 2004  FC Slušovice
61.  Hargaš Filip 2004  FC Slušovice

© 2018 JPd | webmaster