Seznam účastníků (8. – 13. červenec 2018)

!!!Kapacita druhého termínu kempu je již plně obsazena!!!
č. Jméno hráče Ročník Klub Platba kempu
1.  Pátek Lukáš 2007  FK Hodonín uhrazena
2.  Kříž Martin 2008  FC Zbrojovka Brno uhrazena
3.  Karmazín Petr 2005  FC Spartak Velká Bíteš uhrazena
4.  Karmazín Lukáš 2007  FC Spartak Velká Bíteš uhrazena
5.  Dobšík Václav 2008  FC Zbrojovka Brno uhrazena
6.  Braun Ondřej 2005  FC Slovan Rosice
7.  Stehno František 2007  Bohemians Praha 1905
8.  Klaška Vladimír Rudolf 2011  FC Zbrojovka Brno uhrazena
9.  Pázral Jan 2011  SK Jedovnice uhrazena
10.  Holčík Tadeáš 2007  FK Hodonín uhrazena
11.  Tichý Filip 2007  FK Hodonín uhrazena
12.  Čoupek Jakub 2008  FC Zbrojovka Brno
13.  Osička David 2007  FK Kuřim uhrazena
14.  Havelka Radek 2008  FC Spartak Velká Bíteš uhrazena
15.  Jurák David 2009  SK Újezd u Brna uhrazena
16.  Smištík Václav 2008  SK Říčany uhrazena
17.  Bednář Marek 2008  SK Jedovnice uhrazena
18.  Habr Matyáš 2008  TJ Sokol Přímětice uhrazena
19.  Derka Jan 2008  FC Medlánky uhrazena
20.  Brunclík Marek 2007  FC Slovan Rosice uhrazena
21.  Brunclík Filip 2007  FC Slovan Rosice uhrazena
22.  Kabát Jáchym 2008  FC Medlánky uhrazena
23.  Musil Tomáš 2008  FC Medlánky uhrazena
24.  Durek Tomáš 2007  SK Žebětín uhrazena
25.  Mezník Albert 2007  FC Slovan Rosice uhrazena
26.  Prokop David 2007  FKM Podluží uhrazena
27.  Chmelíček Matěj 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
28.  Síč Petr 2007  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
29.  Létal Michal 2007  TJ Sokol Lanžhot uhrazena
30.  Mutina Matyáš 2007  FC Slovan Rosice uhrazena
31.  Mráček Ondřej 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
32.  Ptáček Miroslav 2009  FC Zbrojovka Brno uhrazena
33.  Beránek Martin 2009  FKM Podluží uhrazena
34.  Holec Dominik 2007  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
35.  Darmovzal Matyáš 2006  FKM Podluží uhrazena
36.  Dítě Dominik 2007  FC Kuřim uhrazena
37.  Lipi Filip 2006  TJ Tatran Kohoutovice uhrazena
38.  Vojtíšek Petr 2005  1. SC Znojmo
39.  Vojtíšek Tomáš 2008  1. SC Znojmo
40.  Tvrdoň Martin 2009  FKM Kahan uhrazena
41.  Hromada Sebastián 2007  TJ Sokol Dobrá
42.  Havránek Lukáš 2007  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
43.  Promberger Jakub 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
44.  Peřina Viktor 2007  FK Hodonín uhrazena
45.  Kopecký Matěj 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
46.  Boháček Vojtěch 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
47.  Pavlík Dominik 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
48.  Štaffa Šimon 2009  1. SC Znojmo uhrazena
49.  Buršík Radek 2008  FC Moravský Krumlov uhrazena
50.  Pitour Michal 2009  TJ Sokol Přímětice uhrazena
51.  Tichý Svatopluk 2008  FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou uhrazena
52.  Kroutil Štěpán 2008  FK Zbraslav uhrazena
53.  Kuřil Adam 2009  TJ Sokol Charvátská Nová Ves uhrazena
54.  Bajgar Filip 2008  SK Obřany uhrazena
55.  Melichar Šimon 2008  SK Obřany uhrazena
56.  Konečný Petr 2008  TJ Sokol Novosedly uhrazena
57.  Petkovský Alex Nathan 2006  TJ Tatran Kohoutovice uhrazena
58.  Opluštil Petr 2007  TJ Slavoj Podivín uhrazena
59.  Hájek Tobiáš 2009  TJ Slavoj Podivín uhrazena
60.  Kalianko Matěj 2008  TJ Sokol Novosedly uhrazena
61.  Pavlíček Marek 2006  FC Slovan Rosice uhrazena
62.  Kolářík Josef 2007  FK Hodonín
63.  Rabata Patrik 2008  TJ Sokol Novosedly uhrazena
64.  Zezula Ondřej 2006  FC Medlánky uhrazena
65.  Smejkal Samuel 2009  1. SC Znojmo uhrazena
66.  Šuderla Kamil 2007  TJ Slavoj Podivín uhrazena
67.  Foret Filip 2006  FC Hustopeče uhrazena
68.  Procházka David 2007  FC Kuřim uhrazena
69.  Dobrovolný Adam 2006  FC Kuřim uhrazena
70.  Sedlák Matyáš 2009  FK Jimramov uhrazena
71.  Pavlík Vít 2009  SK Polička uhrazena
72.  Klíma Daniel 2008  FC Zbrojovka Brno uhrazena
73.  Vaculík Jan 2005  FKM Podluží uhrazena
74.  Jakubička Aleš 2006  TJ Sokol Nosislav uhrazena

© 2018 JPd | webmaster