Milí kluci, holky a rodiče,

rád bych vás pozval na jubilejní 10. ročník Fotbalového kempu Petra Švancary, jehož jsem hrdým patronem. Náš fotbalový kemp si během předchozích ročníků získal velmi zvučné jméno a každý rok přibývá více jeho příznivců. Jako tradičně se bude kemp konat v krásném fotbalovém prostředí v Rosicích u Brna a to v termínech 28.6. 3.7.5. 10.7. a 12. 17.7.2020. Po skvělé zkušenosti z posledního ročníku otevíráme třetí turnus opět i pro holky.

Kemp bude stejně jako v předešlých letech pojatý především jako fotbalové soustředění, které bude doplněné o spoustu zábavy, soutěží a také trochu školních povinností. Po fotbalové stránce se o děti budou starat kvalifikovaní trenéři, ve volném čase se jim pak budou věnovat absolventi Masarykovy univerzity, kteří se s nimi budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují.

Mimo výše zmíněných aktivit čeká na malé fotbalisty a fotbalistky i řada akcí jako turnaje v plážovém fotbale, stolním tenise či nohejbale, trénink a debata se známými fotbalisty, brankářský trénink, různé dovednostní soutěže, vířivka, sauna, masáže, návštěva kina či aquaparku a na závěr kempu zápas proti rodičům.

Během následujících měsíců vám všem přeji pevné zdraví, hodně úspěchů osobních, fotbalových i školních a budu se těšit, že se spolu v létě uvidíme.

Petr Švancara