Milí kluci, holky a rodiče,

rád bych vás pozval na již 14. ročník letního Fotbalového kempu Petra Švancary, jehož jsem hrdým patronem. Náš fotbalový kemp si během předchozích ročníků získal skvělé jméno a v uplynulých letech se ho zúčastnilo téměř 2000 dětí ze všech koutů České republiky. Jako tradičně se bude kemp konat v krásném fotbalovém areálu v Rosicích u Brna a to v termínech 30.6. – 5.7.7. – 12.7. a 14. – 19.7.2024. Po skvělých zkušenostech z posledních tří ročníků se kempu mohou opět zúčastnit i holky.

Nehodláme měnit to, co funguje. Proto bude kemp stejně jako v předešlých 13 letech pojatý především jako fotbalové soustředění, které bude doplněné o spoustu zábavy, soutěží a také trochu studijních povinností v podobě angličtiny. Po fotbalové stránce se o děti budou starat kvalifikovaní trenéři s mnohaletou praxí nejen z našeho kempu. Ve volném čase se pak klukům a holkám budou kromě trenérů věnovat další členové realizačního týmu, kteří se s nimi budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují.

Mimo kvalitních tréninků a výše zmíněných aktivit čeká na malé fotbalisty a fotbalistky i řada akcí jako turnaje ve stolním tenise, kuželkách či fotbalu malých forem, trénink a debata se známými fotbalisty, brankářské tréninky, různé dovednostní soutěže, vířivka, masáže, návštěva kina či aquaparku a na závěr kempu zápas proti rodičům.

Během následujících měsíců vám všem přeji pevné zdraví, hodně fotbalových i školních úspěchů a budu se těšit na to, že se spolu v létě uvidíme.

Petr Švancara.

Registrace na Fotbalový kemp Petra Švancary 2024 byla spuštěna 1. prosince 2023.