TRENÉRSKÝ TÝM (4. – 9.7.2021)

Stanislav Haňka
(22.2.1991)
Stanislav Haňka vystudoval Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně se specializací na fotbal. Jako hráč prošel mládežnickou akademií Vysočiny Jihlava a Zbrojovky Brno. Dnes hraje fotbal už pouze na okresní úrovni. Trenérskou kariéru odstartoval v Rajhradě, odkud se později přesunul do Sparty Brno a do Líšně. Od roku 2017 působí v Regionální akademii Jihomoravského kraje a zároveň v trénuje žákovské kategorie ve Zbrojovce Brno. V současnosti zde působí jako hlavní trenér mladších žáků U13. Standa je vlastníkem UEFA A Licence. 
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov, výběr JmKFS U13 a je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a je Grassroots trenérem mládeže MěFS Brno. Ondřej je účastníkem UEFA A licence.
Michal Hájek
(12.1.1983)
Michal Hájek prošel jako hráč fotbalovou akademií Zbrojovky Brno a v mužích působil v třetiligovém Blansku, dále v rakouském Schönfeldu, Ráječku, Rájci a nyní se baví fotbalem v Doubravici nad Svitavou. V současné době působí jako šéftrenér mládeže nově vzniklé fotbalové akademie RDR, kde zastává i funkci předsedy klubu. Dále působí u mládežnických výběrů OFS Blansko a je Grassroots trenérem mládeže OFS Blansko. Michal je vlastníkem UEFA B licence a účastníkem kurzu trenér mládeže UEFA B.
Jiří Šrámek
(1.2.1988)
Jiří Šrámek začal s fotbalem ve Zbrojovce Brno, kde nastupoval v přípravce a žácích. Poté následovalo divizní dorostenecké angažmá ve Slovanu Brno a ligové ve Spartě Brno. V mužské kategorii strávil velkou část kariéry ve Slovanu Brno, kde v roce 2008 načal i svoji trenérskou kariéru. Přes starší přípravku a starší žáky se postupem času propracoval až ke staršímu dorostu. Od roku 2014 působí u dorostenců Líšně, kde střídavě vedl týmy U16, U17 a U19. V současnosti trénuje v Líšni mladší dorost U16 a zároveň působí u výběrů MěFS Brno. Jirka je vlastníkem UEFA A licence.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.