Realizační tým (10. – 15. červenec)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další 3 členové realizačního týmu:

Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouhodobým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolvent kurzu první pomoci. V současnosti se při studiu věnuje i trénování, když působí u dorosteneckých mužstev FC Slovan Rosice. Na kempu bude mít na starosti volnočasové aktivity, regeneraci a masáže, udržování dobré nálady a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Kateřina Zoubková
(18.9.1988)
Kateřina Zoubková je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně. Na Fakultě sportovních studií vystudovala animátorství sportovních aktivit a na Pedagogické fakultě pedagogické asistentství občanské výchovy pro základní školy. V současnoti pokračuje ve studiu Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy. V minulosti hrávala fotbal, mimojiné i za brněnskou Zbrojovku, a je akademickou mistryní ČR v malé kopané žen. Kromě fotbalu se úspěšně věnovala i volejbalu a beachvolejbalu. Má zkušenosti s trénováním ve fitness, jako instruktorka působila na dětských táborech a je vlastníkem klasického kurzu první pomoci. Na kempu bude mít spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)
Lucie Klimešová je absolventkou Vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. Od podzimu bude pokračovat v navazujícím bakalářském studiu ve zkrácené formě v Praze. Studovala na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno. Jejím úkolem bude péče o zdraví a pohodlí všech účastníků kempu.