Trenéři (6. – 11. červenec)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér žáků a zároveň trénuje kategorii U15. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.

Jiří Tichý
(18.4.1990)
Jiří Tichý je bývalým hráčem MFK Chrudim, kde strávil téměř celou svoji hráčskou kariéru. Po zranění zad ve svých 19 letech byl nucen jako hráč skončit. Proto začal v roce 2009 trénovat žákovskou kategorii v TJ Luže a asistoval u dorostenecké kategorie v MFK Chrudim. Od roku 2012 působí jako trenér přípravkových kategorií ve Zbrojovce Brno, konkrétně u ročníku 2005 (U9) a 2007 (U7). Je vlastníkem UEFA B licence.

Vladimír Bodeček
(9.5.1990)
Vladimír Bodeček studuje pátým rokem Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity obor Management sportu. Hráčsky působil na krajské úrovni ve Svratce Brno a v současnosti se naplno věnuje trenérskému řemeslu. Trénovat začal v roce 2008 ve Svratce Brno a od roku 2011 působí jako trenér ve Zbrojovce Brno, konkrétně u ročníku 2006 (U7). S trénováním na fotbalových kempech má velké zkušenosti, v minulosti se mimo fotbalového kempu Petra Švancary účastnil také fotbalových kempů Luďka Zelenky a JmKFS. Je vlastníkem UEFA B licence.

Vladimír Rehák
(10.1.1982)
Vladimír Rehák je absolventem Univerzity Matěje Bela v Bánské Bystrici, kde vystudoval obor Tělesná výchova a zeměpis. Při studiích se začal věnovat trénování v Dukle Bánská Bystrica. Po skončení vysoké školy pak pět let učil na sportovní škole v Senici, kde zároveň vedl žákovské týmy FK Senica. Své první "zahraniční" angažmá si vyzkoušel v RSM Hodonín, odkud po roce odešel do Zbrojovky Brno, kde rovněž působil u žákovských týmů. Je vlastníkem UEFA A licence.

Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. Nyní působí jako kapitán týmu v divizním Blansku a zároveň zde plní roli asistenta trenéra. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. V současnosti zde vede starší přípravku U10 a zároveň vyučuje na fotbalové škole Janouškova. Radim je vlastníkem UEFA A licence.