Realizační tým kempu

Spolu s trenéry Zbrojovky Brno budou na obou kempech po celou dobu jejich trvání působit ještě další 3 členové realizačního týmu:

Filip Daniel (8.4.1986)

Filip Daniel je studentem 6. ročníku Všeobecného lékařství Masarykovy univerzity v Brně, kde se věnuje oboru Sportovní medicína. Od roku 2009 působí jako zdravotník u mládežnických družstev ve Zbrojovce Brno. Mimo zkušeností z fotbalu má na této pozici také zkušenosti z florbalu, kde působil v týmech Bulldogs Brno a florbalové reprezentaci.

Na kempu bude působit jako zdravotník.

Jan Pařík (14.4.1986)

Jan Pařík je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Vystudoval zde pedagogické asistentství tělesné výchovy a zeměpisu a management sportu. V současné době se ještě věnuje postgraduálnímu studiu na téže fakultě a zároveň vyučuje tělesnou výchovu na střední škole v Kuřimi. Závodně se věnuje fotbalu a tenisu a má dlouholeté zkušenosti jako instruktor na dětských táborech.

Na kempu bude mít na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci (masáže) a bude dohlížet na pohodlí účastníků kempu.

Pavla Jelečková (28.6. 1986)

Pavla Jelečková je stejně jako Jan Pařík absolventkou Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Společně s pedagogickým asistentstvím tělesné výchovy studovala i matematiku na přírodovědecké fakultě v Brně. V současné době vyučuje tělesnou výchovu na Gymnáziu Křenová. Velmi ráda sportuje, dříve se na reprezentační úrovni věnovala taekwon-du a rugby.

Na kempu bude mít spolu s Janem Paříkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí účastníků kempu.