Trenéři 2011

Pavel Šustr je stejně jako Marek Zúbek bývalý hráč Zbrojovky Brno. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně je trenérem Zbrojovky Brno U16.

Petr Čejka je druhý nejmladší ze čtveřice kempových trenérů a je absolventem FSpS na Masarykově univerzitě. Jako hráč prošel akademií Zbrojovky Brno a v mužích působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně ve Zbrojovce trénoval týmy U9, U10 a U11. Momentálně je trenérem Zbrojovky Brno U11 a zároveň působí jako trenér Výběru města Brna v kategorii U11.

Marek Polášek je stejně jako Petr Čejka absolventem FSpS na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v lednu 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA „A“ licence. Ve Zbrojovce působí v roli trenéra od roku 2009. Začínal u trénování mužstva U6, poté rok trénoval společně s Petrem Čejkou U10 a poslední rok trénoval mužstvo U11B.

Vladimír Bodeček
(9.5.1990)
Vladimír Bodeček je nejmladším z trenérského osazenstva kempu. Studuje druhým rokem na fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity obor Management sportu. Hráčsky působil na krajských úrovních ve Svratce Brno a v současnosti se věnuje naplno trenérskému řemeslu. Trénovat začal v roce 2008 ve Svratce Brno a letos s kategoriemi U13 a U15 vyhrál krajský přebor i krajský pohár. Od nové sezóny nastupuje jako trenér ve Zbrojovce Brno, konkrétně bude trénovat nejmladší kategorii U6.