Realizační tým (6. – 11. červenec)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další 3 členové realizačního týmu:

Jan Pařík (14.4.1986)

Jan Pařík je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Vystudoval zde pedagogické asistentství tělesné výchovy a zeměpisu a management sportu. V současné době se ještě věnuje postgraduálnímu studiu na téže fakultě a zároveň vyučuje tělesnou výchovu na střední škole v Kuřimi. Závodně se věnuje fotbalu a tenisu a má dlouholeté zkušenosti jako instruktor na dětských táborech.

Na kempu bude mít na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci (masáže) a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.


Pavla Jelečková (28.6.1986)

Pavla Jelečková je stejně jako Jan Pařík absolventkou Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Společně s pedagogickým asistentstvím tělesné výchovy vystudovala i matematiku na přírodovědecké fakultě v Brně. V současné době vyučuje tělesnou výchovu na Gymnáziu Křenová. Velmi ráda sportuje, dříve se na reprezentační úrovni věnovala taekwon-du a rugby.

Na kempu bude mít spolu s Janem Paříkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.


Karolína Chrubasíková (20.7.1991)

Karolína Chrubasíková vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, v oboru všeobecná sestra. Nyní ještě dále pokračuje ve studiu na Lékařské fakultě v Ostravě, v oboru dětská sestra (Ošetřovatelství v pediatrii). V minulosti působila jako vedoucí a praktikantka na dětských táborech a jako zdravotnice na školách v přírodě. Karolína má také zkušenosti s vedením zájmových kroužků a pohybových aktivit – tance, aerobik.

Karolína bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.© 2013 JPd | webmaster