Realizační tým (2. – 7. červenec 2017)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další tři členové realizačního týmu:
Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouholetým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolventem kurzu první pomoci. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1.FC Slovácko a v současnosti se při studiu věnuje i trénování, když působí u přípravkových a dorosteneckých týmů FC Slovan Rosice.
Na kempu bude mít na starosti volnočasové aktivity, regeneraci a masáže, udržování dobré nálady a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.Kateřina Zoubková
(18.9.1988)
Kateřina Zoubková je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně. Na Fakultě sportovních studií vystudovala animátorství sportovních aktivit a na Pedagogické fakultě pedagogické asistentství občanské výchovy pro základní školy. Následně vystudovala učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy a v současnosti vyučuje tělesnou výchovu na ZŠ Janouškova. V minulosti hrávala fotbal, mimo jiné i za brněnskou Zbrojovku, a je akademickou mistryní ČR v malé kopané žen. Kromě fotbalu se úspěšně věnovala i volejbalu a beachvolejbalu. Má zkušenosti s trénováním ve fitness, jako instruktorka působila na dětských táborech a je vlastníkem klasického kurzu první pomoci.
Na kempu bude mít spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.Karolína Chrubasíková
(20.7.1991)
Karolína Chrubasíková vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obor všeobecná sestra. Následně úspěšně pokračovala ve studiu na Lékařské fakultě v Ostravě, v oboru dětská sestra - Ošetřovatelství v pediatrii. Nyní pracuje jako zdravotní sestra na ortopedické JIP ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny. V minulosti působila jako vedoucí a praktikantka na dětských táborech a jako zdravotnice na školách v přírodě. Karolína má také zkušenosti s vedením zájmových kroužků a pohybových aktivit – tance, aerobik.
Karolína bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

© 2017 JPd | webmaster