Trenéři (10. – 15. červenec)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U16, U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér dorostů a zároveň trénuje kategorii U19. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.

Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. Nyní hraje za Tišnov, kde pravidelně nastupuje i s patronem kempu Petrem Švancarou. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně vedl ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. V současnosti zde trénuje mladší žáky U11 a zároveň vyučuje na fotbalové škole Janouškova. Radim je vlastníkem UEFA A licence.

Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru ve Slovanu Rosice, odkud se přes Zbrojovku Brno dostal do VTJ Praha a následně německého Priesendorfu. Po návratu ze zahraničí oblékal dres Slavkova, Zbýšova či Rapotic. S trénováním začal v roce 1996 v SV Priesendorf, kde vedl přípravky. Poté trénoval přípravky a žáky ve Slovanu Rosice, odkud se přesunul do Vysočiny Jihlava. Zde působil jako asistent a trenér brankářů u kategorií U15-U19 a “A” týmu. V letech 2009-2011 trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a od roku 2012 plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou rovněž několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla (Keepersport), kde působí dodnes. V současnosti trénuje také výběry OFS Brno-venkov a JmKFS. Petr vlastní licenci trenér mládeže UEFA A.

Martin Andrle
(8.8.1984)
Martin Andrle začal s fotbalem v rodných Svitavách, kde poprvé okusil ligové mládežnické soutěže. V nich působil až do svých osmnácti let, kdy jeho kariéru zastavil vážný úraz kolene. Od té doby působí v nižších soutěžích a začal se intenzivně věnovat trénování. Zkušenosti má jak s trénováním přípravkových, žákovských a dorosteneckých kategorií, tak i dospělých. Jeho trenérské schopnosti ho nakonec zavály i do dalšího sportu za hranice fotbalu, kde v jednom z předních českých florbalových klubů vykonává funkci šéftrenéra.

Lukáš Adamec
(21.8.1987)
Lukáš Adamec je studentem magisterských oborů Kondiční trenér a Učitelství tělesné výchovy + speciální pedagogika na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. V mládežnickém věku prošel kluby Zbrojovky Brno a Sparty Brno, nyní je hráčem Moutnic. Trénovat začal v roce 2009 mladší přípravku v Soběšicích, následně trénoval mladší a starší přípravku v Nordicu Brno. Ve Zbrojovce Brno je Lukáš od roku 2013 a postupně zde trénoval kategorie U10 a U11. Od letošní sezóny působí ve Zbrojovce jako hlavní trenér mladší přípravky “B”. Lukáš je vlastníkem UEFA C licence.