Realizační tým (5. – 10. července)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další 3 členové realizačního týmu:

Jan Vích
(20.12.1987)
Jan Vích je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde v současnosti pokračuje v doktorském studiu a vyučuje zde různé předměty, například atletiku. Pracuje ve fotbalovém klubu FC Zbrojovka Brno jako masér dorosteneckých kategorií a zároveň působí jako trenér ve fitness centru. V mládí aktivně hrával fotbal na pozici brankáře a také si vyzkoušel jaké to je být atletem (v klubu AC Moravská Slavia Brno). Na kempu bude mít na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci (masáže) a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Eva Pýchová
(2.8.1989)
Eva Pýchová je stejně jako Jan Vích absolventkou Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Zde vystudovala obory Regenerace a výživa ve sportu a Kondiční trenér. V dnešní době pracuje jako osobní trenérka a výživová poradkyně ve fitness centru. Zajímá se o zdravý životní styl a moderní poznatky v oblasti kondičního tréninku. Pochází z Podkrkonoší, kde dříve závodně běhala na lyžích. Na kempu bude mít spolu s Janem Víchem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)
Lucie Klimešová je absolventkou Vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. Od podzimu bude pokračovat v navazujícím bakalářském studiu ve zkrácené formě v Praze. Studovala na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno. Jejím úkolem bude péče o zdraví a pohodlí všech účastníků kempu.