Realizační tým (29. červen – 4. červenec)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další 3 členové realizačního týmu:

Jan Pařík (14.4.1986)

Jan Pařík je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Vystudoval zde pedagogické asistentství tělesné výchovy a zeměpisu a management sportu. V současné době se ještě věnuje postgraduálnímu studiu na téže fakultě a zároveň vyučuje tělesnou výchovu na střední škole v Kuřimi. Závodně se věnuje fotbalu a tenisu a má dlouholeté zkušenosti jako instruktor na dětských táborech.

Na kempu bude mít na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci (masáže) a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.


Pavla Jelečková (28.6.1986)

Pavla Jelečková je stejně jako Jan Pařík absolventkou Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Společně s pedagogickým asistentstvím tělesné výchovy vystudovala i matematiku na přírodovědecké fakultě v Brně. V současné době vyučuje tělesnou výchovu na Gymnáziu Křenová. Velmi ráda sportuje, dříve se na reprezentační úrovni věnovala taekwon-du a rugby.

Na kempu bude mít spolu s Janem Paříkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.


Filip Daniel (8.4.1986)

Filip Daniel je absolventem Všeobecného lékařství Masarykovy univerzity v Brně, kde vystudoval obor Sportovní medicína. V minulosti působil jako zdravotník u mládežnických družstev ve Zbrojovce Brno, u florbalistů Bulldogs Brno či florbalové reprezentace. V současnosti pracuje jako doktor ve Slezské nemocnici v Opavě.

Filip bude na kempu působit jako doktor a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.© 2013 JPd | webmaster