Trenéři (7. – 12. červenec)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér žáků a trénuje kategorii U15. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.

Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Je absolventem FSpS na Masarykově univerzitě a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno. V mužích působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. V současnosti je ředitelem klubu v třetiligovém Slovanu Rosice.

Filip Duroň
(27.6.1993)
Filip Duroň působil od šesti let jako hráč ve Zbrojovce Brno. V patnácti letech musel po operaci paty ukončit svoji aktivní hráčskou kariéru a dal se na dráhu rozhodčího. O rok později, v šestnácti letech, začal trénovat ve Zbrojovce. Nejprve jako trenér starších žákyň, nyní působí v roli asistenta trenéra u týmu starších žáků U14.

Vladimír Bodeček
(9.5.1990)
Vladimír Bodeček je nejmladším členem trenérského osazenstva kempu. Studuje čtvrtým rokem na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity obor Management sportu. Hráčsky působil na krajské úrovni ve Svratce Brno a v současnosti se věnuje naplno trenérskému řemeslu. Trénovat začal v roce 2008 ve Svratce Brno a od roku 2011 působí jako trenér ve Zbrojovce Brno, konkrétně u ročníku 2006 (U7). S trénováním na fotbalových kempech má velké zkušenosti, v minulosti se mimo fotbalového kempu Petra Švancary účastnil také fotbalových kempů Luďka Zelenky a JmKFS.