TRENÉRSKÝ TÝM (11. – 16.7.2021)

Martin Fučík
(19.12.1990)
Martin Fučík je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. S fotbalem začínal v Jindřichově Hradci, kde prošel mládeží až do A týmu, ve kterém si zahrál divizi. S trénováním začal právě v Jindřichově Hradci, kde působil u žákovských kategorií U14 a U15. Poté odešel studovat do Brna a zde už zůstal. Nejprve ve Spartě Brno vedl tým U10 a asistoval u U15, poté odešel do Zbrojovky Brno, kde je nyní hlavním trenérem starších žáků U15. Od roku 2016 působí v Regionální fotbalové akademii Jihomoravského kraje. Martin je vlastníkem UEFA A licence.
Stanislav Haňka
(22.2.1991)
Stanislav Haňka vystudoval Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně se specializací na fotbal. Jako hráč prošel mládežnickou akademií Vysočiny Jihlava a Zbrojovky Brno. Dnes hraje fotbal už pouze na okresní úrovni. Trenérskou kariéru odstartoval v Rajhradě, odkud se později přesunul do Sparty Brno a do Líšně. Od roku 2017 působí v Regionální akademii Jihomoravského kraje a zároveň v trénuje žákovské kategorie ve Zbrojovce Brno. V současnosti zde působí jako hlavní trenér mladších žáků U13. Standa je vlastníkem UEFA A Licence.
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov, výběr JmKFS U13 a je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a je Grassroots trenérem mládeže MěFS Brno. Ondřej je účastníkem UEFA A licence.
Luděk Zlámal
(11.2.1966)
Luděk Zlámal pochází z Rakvic, kde fotbalově vyrůstal do 14 let. Poté si ho vyhlédl František Harašta do dorostu Zbrojovky Brno, kde se stal v roce 1983 mistrem republiky. V mužích hrál za Tatran Poštorná a v Rakousku. Trenérskou dráhu zahájil v roce 2000 v 1.FC Slovácko, kde u mládeže strávil celkem 9 let. Na rok se pak vrátil do Zbrojovky a v letech 2010-2013 byl vedoucím trenérem sportovního centra mládeže v MSK Břeclav. Po ročním působení u divizních mužů FK Hodonín našel své místo u mládeže v 1.SC Znojmo. Od roku 2018 působí v pozici GTM OFS Břeclav a trénuje mladší žáky FKM Podluží. Od roku 2009 je trenérem žákovských výběrů JmKFS U14 a U13 a OFS U12 a U13. Luděk vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.