Milí kluci, holky a rodiče,

12. ročník letního fotbalového kempu Petra Švancary je minulostí. Bylo to opět naprosto perfektní a za to bych Vám všem jako patron moc rád poděkoval. Dětem za vynikající přístup k tréninkům i všem ostatním aktivitám, rodičům pak za skvělou spolupráci a za účast při pátečních zápasech proti klukům a holkám.

Poděkování samozřejmě patří i všem trenérům za vynikající tréninkovou náplň a celkovou organizaci kempu a nesmím zapomenout ani na ostatní členy realizačního týmu, jejichž péče o děti byla jako vždy na profesionální úrovni. Tito lidé v čele s Petrem Čejkou jsou zárukou vysoké kvality a díky nim získal náš kemp takový kredit, jaký dnes má.

Pevně věřím, že se klukům a holkám v Rosicích líbilo, že si odtud odvezli spoustu pěkných zážitků a především, že jsme je dokázali obohatit po fotbalové stránce. To je totiž hlavní priorita našeho kempu.

Za všechny trenéry a realizační tým Vám kluci a holky přejeme pěkný zbytek prázdnin, po nich mnoho fotbalových i školních úspěchů a třeba se uvidíme opět za rok na 13. ročníku fotbalového kempu Petra Švancary.

Pro letošní rok se s Vámi všemi loučí Švanci.


Registrace na Fotbalový kemp Petra Švancary 2023 bude spuštěna 1. prosince 2022. I pro příští rok plánujeme otevřít 3 turnusy a to v termínech 2. – 7.7., 9. – 14.7. a 16. – 21.7.2023.