Milí kluci, holky a rodiče,

14. ročník letního Fotbalového kempu Petra Švancary je úspěšně za námi. Byly to opět skvělé 3 týdny plné fotbalu, za které Vám chci jako hrdý patron poděkovat. Dětem stejně jako každý rok za vynikající přístup k tréninkům a všem ostatním aktivitám, rodičům pak za skvělou spolupráci a především za účast při tradičních pátečních zápasech proti klukům a holkám.

Poděkování samozřejmě patří i všem trenérům za perfektní tréninkovou náplň a celkovou organizaci kempu a v neposlední řadě děkuji ostatním členům realizačního týmu, jejichž péče o děti byla jako vždy na profesionální úrovni. Tito lidé v čele s Petrem Čejkou jsou zárukou vysoké kvality a díky nim získal náš kemp takové jméno, jaké dnes má.

Pevně věřím, že se klukům a holkám v Rosicích líbilo, že si odtud odvezli spoustu pěkných zážitků a především, že jsme je dokázali obohatit i po fotbalové stránce. To je totiž hlavní myšlenka a cíl našeho kempu.

Za sebe, trenéry a celý realizační tým Vám kluci a holky přejeme krásný zbytek prázdnin, po nich spoustu fotbalových a školních úspěchů a třeba se uvidíme zase za rok na 15. ročníku Fotbalového kempu Petra Švancary.

Pro letošní rok se s Vámi všemi loučí Švanci.