TRENÉRSKÝ TÝM (10. – 15.7.2022)

Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a je Grassroots trenérem mládeže MěFS Brno. Ondřej je účastníkem UEFA A licence.
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice a vede výběry OFS Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Luděk Zlámal
(11.2.1966)
Luděk Zlámal pochází z Rakvic, kde fotbalově vyrůstal do 14 let. Poté si ho vyhlédl František Harašta do dorostu Zbrojovky Brno, kde se stal v roce 1983 mistrem republiky. V mužích hrál za Tatran Poštorná a v Rakousku. Trenérskou dráhu zahájil v roce 2000 v 1.FC Slovácko, kde u mládeže strávil celkem 9 let. Na rok se pak vrátil do Zbrojovky a v letech 2010-2013 byl vedoucím trenérem sportovního centra mládeže v MSK Břeclav. Po ročním působení u divizních mužů FK Hodonín našel své místo u mládeže v 1.SC Znojmo. Od roku 2018 působí v pozici GTM OFS Břeclav a trénuje mladší žáky FKM Podluží. Od roku 2009 je trenérem žákovských výběrů JmKFS U14 a U13 a OFS U12 a U13. Luděk vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Eliška Houšťová
(9.5.1992)
Eliška Houšťová je absolventkou Fakulty sportovních studií a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Fotbal začala hrát v Horních Heršpicích. V roce 2014 pomáhala se založením ženského týmu v Líšni, kde také za ženy ještě stále hraje. Zkušenosti má také s futsalem (v rámci reprezentace MU získala bronz na Českých akademických hrách) a malým fotbalem. S trénováním začala v Líšni v roce 2015 u žákyň, následně působila u juniorek a nyní má v Líšni na starost mladší žákyně a starší přípravku dívek. Zároveň působí také u dívčích výběrů JmKFS kategorií WU13 + WU14 a od roku 2021 také u nově založených okresních dívčích výběrů MěFS Brno a OFS Brno-venkov. Eliška vlastní UEFA A licenci.
Lukáš Šťastný
(11.5.2001)

Lukáš Šťastný je studentem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde studuje obor Specializace na fotbal. Na kempu je sice trenérským nováčkem, avšak prostředí zná velice dobře ze svých dětských let, kdy se fotbalového kempu účastnil jako hráč. Jeho fotbalová kariéra začala v rodné Kuřimi, odkud dále směřoval do Zbrojovky Brno a následně do Sparty Brno. Nyní nastupuje v krajském přeboru mužů v Kuřimi. V současné době zde i trénuje a to konkrétně starší přípravku U11. Lukáš je účastníkem UEFA B licence.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.