REALIZAČNÍ TÝM (1. – 6.7.2018)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další tři členové realizačního týmu:

Ondřej Šafránek
(2.10.1992)

Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouholetým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolventem kurzu první pomoci. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1.FC Slovácko a v současnosti se při studiu věnuje i trénování, když působí u přípravkových a dorosteneckých týmů FC Slovan Rosice.

Na kempu bude mít na starosti volnočasové aktivity, regeneraci a masáže, udržování dobré nálady a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Kateřina Pogáčová
(10.12.1984)

Kateřina Pogáčová je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně. Pracuje jako projektový manažer a analytik v marketingové společnosti. Tři roky jezdila GP dračích lodí v posádce Azuma Dragons. Má zkušenosti s trénováním ve fitness a je instruktorka spinningu ve Spinning & Fitness Kounicova. Plně se věnuje józe – Hatha yoga a Ashtanga yoga, u které v červenci dokončí lektorský kurz. V minulosti působila na dětských táborech a je vlastníkem klasického kurzu první pomoci.

Na kempu bude mít Katka spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Karolína Chrubasíková 
(20.7.1991)

Karolína Chrubasíková vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, obor všeobecná sestra. Následně úspěšně pokračovala ve studiu na Lékařské fakultě v Ostravě, v oboru dětská sestra – Ošetřovatelství v pediatrii. Nyní pracuje jako zdravotní sestra na ortopedické JIP ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny. V minulosti působila jako vedoucí a praktikantka na dětských táborech a jako zdravotnice na školách v přírodě. Karolína má také zkušenosti s vedením zájmových kroužků a pohybových aktivit – tance, aerobik.

Karolína bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.