REALIZAČNÍ TÝM (2. – 7.7.2023)

Petra Kopalová
(28.2.1995)

Petra Kopalová je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně, obor humanitní environmentalistika. Od dětství navštěvovala Salesiánské středisko mládeže, kde se později angažovala jako dobrovolník při volnočasových aktivitách pro děti. Petra hrála na vykonostní úrovni stolní tenis a basketbal. Ve volném čase ráda cestuje a provozuje horskou turistiku.

Na kempu bude mít Petra stejně jako v předešlých letech na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lenka Soustružníková
(7.1.1984)

Lenka Soustružníková je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy v Brně, obor Diplomovaná zdravotní sestra pro psychiatrii. V současnosti se dále hlásí na studium při Národním centru ošetřovatelství a nelékařských oborů, obor chirurgie. Po studiích pracovala 6 let jako zdravotní sestra a instrumentářka v privátní stomatochirurgicé ambulanci a nyní pracuje čtvrtým rokem ve Fakultní nemocnici Brno na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Co se týče sportu, dříve se věnovala běhání a volejbalu, dnes se věnuje cyklistice a působí desátým rokem jako lektor Indoorcyclingu ve Sportcentru Zastávka. Je také absolventkou kurzu Nordmannovy akademie Praha jako trenér fitness.

Lenka bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.