TRENÉRSKÝ TÝM (8. – 13.7.2018)

Pavel Šustr je bývalým hráčem Zbrojovky Brno, Zlína, Jihlavy či Mladé Boleslavi. V první lize odehrál celkem 120 zápasů, v nichž vstřelil 12 branek. Z kempových trenérů má s trénováním mládeže nejvíce zkušeností. Působil ve Zbrojovce Brno u týmů přípravek, žáků, ligových dorostů U16, U17 a U19 a má za sebou i působení u juniorského týmu Zbrojovky. Momentálně působí ve Zbrojovce Brno jako šéftrenér dorostu a zároveň trénuje kategorii U19. Pavel je vlastníkem UEFA Profi licence.
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.
Martin Fučík
(19.12.1990)
Martin Fučík je absolventem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. S fotbalem začínal v Jindřichově Hradci, kde prošel mládeží až do A týmu, ve kterém si zahrál divizi. S trénováním začal právě v Jindřichově Hradci, kde působil u žákovských kategorií U14 a U15. Poté odešel studovat do Brna a zde už zůstal. Nejprve ve Spartě Brno vedl tým U10 a asistoval u U15, poté odešel do Zbrojovky Brno, kde byl naposledy asistentem u týmu U15. Od nové sezóny bude hlavním trenérem U13. Od roku 2016 působí v Regionální fotbalové akademii JmK. Martin je vlastníkem UEFA A licence.
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno dostal do VTJ Praha a následně německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval přípravky a žáky ve Slovanu Rosice, následně působil jako asistent trenéra a trenér brankářů u dorostů a „A” týmu Jihlavy a v letech 2009 až 2011 trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno. Od roku 2012 pak plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou rovněž několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla (Keepersport), kde působí dodnes. V současnosti trénuje přípravky ve Slovanu Rosice, výběry OFS Brno-venkov a JmKFS. Petr vlastní licenci trenér mládeže UEFA A.
Lukáš Adamec
(21.8.1987)
Lukáš Adamec je absolventem magisterských oborů Kondiční trenér a Učitelství tělesné výchovy + speciální pedagogika na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. V mládežnickém věku prošel kluby Zbrojovky Brno a Sparty Brno, nyní je hráčem MFK Modřice. Trénovat začal v roce 2009 mladší přípravku v Soběšicích, následně trénoval mladší a starší přípravku v Nordicu Brno a od roku 2013 působil ve Zbrojovce Brno. Zde trénoval týmy U8, U10 a U11 a v uplynulé sezóně působil ve Zbrojovce jako hlavní trenér mladší přípravky “A”. Lukáš je vlastníkem UEFA B licence.
Jan Ovčačík
(18.5.1993)
Jan Ovčačík je studentem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Včetně fotbalu, kde momentálně působí v týmu FC Dosta Bystrc, hraje aktivně 1. futsalovou ligu za Helas Brno. Ve futsale byl členem reprezentace U21 i akademického výběru se kterým získal bronz na MS 2016 v Brazílii. Jakožto milovník všech forem fotbalu hrál také sálový fotbal, s jehož reprezentací U21 se stal vítězem ME. V malém fotbale vyhrál v roce 2017 s týmem Brna celostátní soutěž. S trénováním začal v roce 2016 v Žebětíne, kde vede kategorie přípravek. Od jara 2018 působí i u mládeže Zbrojovky Brno. Honza je vlastníkem UEFA B licence.
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti se při vysokoškolském studiu věnuje trénování starších žáků FC Slovan Rosice a zároveň působí u mládežnických výběrů OFS Brno-venkov.