REALIZAČNÍ TÝM (18. – 23.7.2021)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další dva členové realizačního týmu:

Petra Kopalová
(28.2.1995)

Petra Kopalová je studentkou Masarykovy univerzity v Brně, obor humanitní environmentalistika. Od dětství navštěvovala Salesiánské středisko mládeže, kde se později angažovala jako dobrovolník při volnočasových aktivitách pro děti. Petra hrála na vykonostní úrovni stolní tenis a basketbal. Ve volném čase ráda cestuje a provozuje horskou turistiku.

Na kempu bude mít Petra stejně jako v předešlých letech na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)

Lucie Klimešová je absolventkou gymnázia Ludvíka Daňka, obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Zároveň je absolventkou vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. Poté absolvovala bakalářský obor Ošetřovatelství v Praze a v současnosti studuje magisterský obor Ošetřovatelství a management v Bratislavě. Čtvrtým rokem pracuje na I. Interní kardioangiologické klinice – aritmologie JIP ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno.

Lucka působí na kempu jako zdravotnice pravidelně od roku 2015 a zároveň dohlíží na pohodlí všech účastníků kempu.