TRENÉRSKÝ TÝM (7. – 12.7.2024)

Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek studoval na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1.SC Znojmo a 1.FC Slovácko. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde v průběhu 8 sezón vedl přípravkové, žákovské i dorostenecké týmy. V současnosti trénuje mladší přípravku U9 ve Zbrojovce Brno a zároveň působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a JmKFS. Ondřej je Grassroots trenérem mládeže Městského fotbalového svazu Brno, je účastníkem UEFA A licence a lektorem FAČR.
Michal Hájek
(12.1.1983)
Michal Hájek prošel jako hráč fotbalovou akademií Zbrojovky Brno a v mužích působil v třetiligovém Blansku, dále v rakouském Schönfeldu, Ráječku, Rájci a nyní se baví fotbalem v Doubravici nad Svitavou. V současné době působí jako šéftrenér mládeže Fotbalové akademie RDR (Ráječko, Doubravice, Rájec-Jestřebí), kde zastává i funkci předsedy klubu. Dále působí u mládežnických výběrů OFS Blansko a je Grassroots trenérem mládeže OFS Blansko. Michal je vlastníkem licence trenér mládeže UEFA B a v účastníkem studia UEFA A licence.
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje starší žáky ve Slovanu Rosice, kde působí několik let v pozici šéftrenéra SpSM. Současně vede i výběry OFS Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka od jeho prvního ročníku, který se uskutečnil v roce 2011. V roce 2020 se stal předsedou klubu FK Prostřední Bečva.
Eliška Houšťová
(9.5.1992)
Eliška Houšťová je absolventkou Fakulty sportovních studií a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Fotbal začala hrát v Horních Heršpicích. V roce 2014 pomáhala se založením ženského týmu v Líšni, kde také za ženy ještě stále hraje. Zkušenosti má také s futsalem a malým fotbalem, ve kterém působí nejen jako hráčka, ale také jako trenérka výběru žen města Brna. S trénováním začala v roce 2015 v Líšni, kde působila u starší přípravky, žákyň i juniorek. V současnosti vede jako hlavní trenérka mladší žáky Slovanu Rosice, zároveň pak působí ještě u dívčích výběrů JmKFS kategorií WU13 + WU14 a okresních výběrů MěFS Brno a OFS Brno-venkov. Eliška vlastní UEFA A licenci.
Lukáš Šťastný
(11.5.2001)

Lukáš Šťastný je studentem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde studuje obor Specializace na fotbal. Na kempu působí jako trenér od roku 2021, avšak jeho prostředí zná velice dobře ze svých dětských let, kdy se ho účastnil jako hráč. Jeho fotbalová kariéra začala v rodné Kuřimi, odkud dále směřoval do Zbrojovky Brno a následně do Sparty Brno. Nyní nastupuje v krajském přeboru mužů v Kuřimi, kde již několik let trénuje mládež. V současné době je hlavním trenérem starších žáků U14 a zároveň působí u okresních výběrů Brno-venkov. Lukáš je držitelem UEFA B licence.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Poté dělal 11 let ředitele klubu FC Slovan Rosice, kde zároveň působil v roli šéftrenéra mládeže. V roce 2023 se z Rosic přesunul zpět do Zbrojovky, kde nyní zastává pozici manažera mládeže. Petr je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence.