REALIZAČNÍ TÝM (7. – 12.7.2019)

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další tři členové realizačního týmu:

Ondřej Šafránek
(2.10.1992)

Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Je dlouholetým vedoucím na sportovních táborech a žádný sport mu není cizí. Ondra je rovněž absolventem kurzu první pomoci. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko a jako trenér působí u starších žáků Slovanu Rosice, u mládežnických výběrů OFS Brno-venkov a zároveň je Grassroots trenérem mládeže okresu Brno-město.

Na kempu bude mít kromě trénování na starosti volnočasové aktivity, regeneraci, výuku angličtiny a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Kamila Surovcová
(13.12.1998)

Kamila Surovcová je studentkou Fakulty Sportovních studií Masarykovy univerzity, konkrétně zde studuje obor regenerace a výživa ve sportu. Rok studovala na střední škole v USA, kde se také věnovala atletice. Dříve se čtyři roky věnovala moderní gymnastice, dva roky baletu a momentálně se sedmým rokem soutěžně věnuje latinskoamerickým tancům.

Na kempu bude mít Kamila spolu s Ondřejem Šafránkem na starosti výuku angličtiny, volnočasové aktivity, regeneraci a bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.

Lucie Klimešová
(9.7.1993)

Lucie Klimešová je absolventkou gymnázia Ludvíka Daňka, obor Sportovní příprava, kde se stala držitelkou certifikátu masérského kurzu – klasická a sportovní masáž. Zároveň je absolventkou vyšší odborné školy zdravotnické v Brně, kde vystudovala obor Diplomovaná všeobecná sestra. Poté absolvovala bakalářský obor Ošetřovatelství v Praze a v současnosti studuje magisterský obor Ošetřovatelství a management v Bratislavě. Třetím rokem pracuje na I. Interní kardioangiologické klinice – aritmologie JIP ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny v Brně. Dříve závodně plavala za klub KSPS Kometa Brno a posléze se také závodně věnovala atletice v klubu AK Olymp Brno.

Lucka bude na kempu působit jako zdravotnice a zároveň bude dohlížet na pohodlí všech účastníků kempu.