TRENÉRSKÝ TÝM (3. – 8.7.2022)

Radim Bubeníček
(26.6.1984)
Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně vedl ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. Zároveň přitom vyučoval tělesnou výchovu na ZŠ Janouškova. V současnosti je ve Zbrojovce hlavním trenérem mladšího dorostu U17 a zároveň má na starosti tréninkový proces v klubové akademii. Radim je vlastníkem UEFA A licence.
Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek je studentem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde studuje obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1. SC Znojmo a 1. FC Slovácko, nyní hraje již jen na výkonnostní úrovni. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde vedl přípravkové a dorostenecké týmy. V současnosti trénuje starší žáky FC Slovan Rosice, působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a je Grassroots trenérem mládeže MěFS Brno. Ondřej je účastníkem UEFA A licence.
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje mladší žáky ve Slovanu Rosice a vede výběry OFS Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka již od jeho prvního ročníku.
Michal Hájek
(12.1.1983)
Michal Hájek prošel jako hráč fotbalovou akademií Zbrojovky Brno a v mužích působil v třetiligovém Blansku, dále v rakouském Schönfeldu, Ráječku, Rájci a nyní se baví fotbalem v Doubravici nad Svitavou. V současné době působí jako šéftrenér mládeže nově vzniklé fotbalové akademie RDR, kde zastává i funkci předsedy klubu. Dále působí u mládežnických výběrů OFS Blansko a je Grassroots trenérem mládeže OFS Blansko. Michal je vlastníkem UEFA B licence a účastníkem kurzu trenér mládeže UEFA B.
Jiří Šrámek
(1.2.1988)
Jiří Šrámek začal s fotbalem ve Zbrojovce Brno, kde nastupoval v přípravce a žácích. Poté následovalo divizní dorostenecké angažmá ve Slovanu Brno a ligové ve Spartě Brno. V mužské kategorii strávil velkou část kariéry ve Slovanu Brno, kde v roce 2008 načal i svoji trenérskou kariéru. Přes starší přípravku a starší žáky se postupem času propracoval až ke staršímu dorostu. Od roku 2014 působí u dorostenců Líšně, kde střídavě vedl týmy U16, U17 a U19. V současnosti trénuje v Líšni mladší dorost U17 a zároveň působí u výběrů MěFS Brno. Jirka je vlastníkem UEFA A licence.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence. V současnosti je ředitelem klubu FC Slovan Rosice.