TRENÉRSKÝ TÝM (14. – 19.7.2024)

Ondřej Šafránek
(2.10.1992)
Ondřej Šafránek studoval na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1.SC Znojmo a 1.FC Slovácko. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde v průběhu 8 sezón vedl přípravkové, žákovské i dorostenecké týmy. V současnosti trénuje mladší přípravku U9 ve Zbrojovce Brno a zároveň působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a JmKFS. Ondřej je Grassroots trenérem mládeže Městského fotbalového svazu Brno, je účastníkem UEFA A licence a lektorem FAČR.
Petr Soustružník
(11.11.1970)
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje starší žáky ve Slovanu Rosice, kde působí několik let v pozici šéftrenéra SpSM. Současně vede i výběry OFS Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Marek Polášek
(20.12.1981)
Marek Polášek je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Na této fakultě studoval pod trenérem Karlem Večeřou předmět Specializace fotbal, který ukončil v roce 2011 závěrečnou zkouškou na UEFA A licenci. Ve Zbrojovce Brno působil jako trenér od roku 2009, kdy začínal s trénováním u družstva U6. Poté v klubu postupně trénoval přípravkové týmy U8, U9, U10 a U11. Marek se účastní fotbalového kempu Petra Švancary stejně jako Petr Čejka od jeho prvního ročníku, který se uskutečnil v roce 2011. V roce 2020 se stal předsedou klubu FK Prostřední Bečva.
Marek Vejrosta
(23.12.1996)
Marek Vejrosta je absolvent bakalářského a student magisterského programu na Fakultě sportovních studií a Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Jako hráč strávil celou kariéru v klubu AFK Tišnov, kde v roce 2018 začal i trénovat přípravkové kategorie. V současné době trénuje ve Zbrojovce Brno kategorii U9 a zároveň vyučuje tělesnou výchovu na základní škole 28. října v Tišnově. V minulosti se mimo jiné zúčastnil jako trenér Juventus kempu v Praze a Brně. Marek je držitelem UEFA B licence.
Luděk Zlámal
(11.2.1966)
Luděk Zlámal pochází z Rakvic, kde fotbalově vyrůstal do 14 let. Poté si ho vyhlédl František Harašta do dorostu Zbrojovky Brno, kde se stal v roce 1983 mistrem republiky. V mužích hrál za Tatran Poštorná a v Rakousku. Trenérskou dráhu zahájil v roce 2000 v 1.FC Slovácko, kde u mládeže strávil celkem 9 let. Na rok se pak vrátil do Zbrojovky a v letech 2010 – 2013 byl vedoucím trenérem sportovního centra mládeže v MSK Břeclav. Po ročním působení u divizních mužů FK Hodonín našel své místo u mládeže v 1.SC Znojmo. Od roku 2018 působí v pozici GTM OFS Břeclav a trénuje mladší žáky FKM Podluží. Od roku 2009 je trenérem žákovských výběrů JmKFS U13 a U14 a OFS U12 a U13. Luděk vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Lukáš Šťastný
(11.5.2001)

Lukáš Šťastný je studentem Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde studuje obor Specializace na fotbal. Na kempu působí jako trenér od roku 2021, avšak jeho prostředí zná velice dobře ze svých dětských let, kdy se ho účastnil jako hráč. Jeho fotbalová kariéra začala v rodné Kuřimi, odkud dále směřoval do Zbrojovky Brno a následně do Sparty Brno. Nyní nastupuje v krajském přeboru mužů v Kuřimi, kde již několik let trénuje mládež. V současné době je hlavním trenérem starších žáků U14 a zároveň působí u okresních výběrů Brno-venkov. Lukáš je držitelem UEFA B licence.
Petr Čejka
(3.7.1985)
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Poté dělal 11 let ředitele klubu FC Slovan Rosice, kde zároveň působil v roli šéftrenéra mládeže. V roce 2023 se z Rosic přesunul zpět do Zbrojovky, kde nyní zastává pozici manažera mládeže. Petr je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence.