TRENÉRSKÝ TÝM (30.6. – 5.7.2024)

Radim Bubeníček je absolventem Fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně a jako hráč prošel fotbalovou akademií Zemanu Brno a Šardic. V mužích působil v třetiligových týmech Zbrojovky Brno, Blanska či Bystrce. K trénování se dostal v roce 2007 a postupně vedl ve Zbrojovce týmy U9, U10, U11 a U12. Zároveň přitom vyučoval tělesnou výchovu na ZŠ Janouškova. Od roku 2017 trénuje ve Zbrojovce dorostenecké týmy a v právě probíhající sezóně je hlavním trenérem kategorie U19. Současně má při tom na starosti tréninkový proces v klubové akademii a je šéftrenérem přes fotbal na Gymnáziu Ludvíka Daňka. Radim je vlastníkem UEFA A licence.
Ondřej Šafránek studoval na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně obor trenérství se zaměřením na fotbal. Jako hráč prošel mimo jiné fotbalovými kluby 1.SC Znojmo a 1.FC Slovácko. S trénováním začal v roce 2013 ve Slovanu Rosice, kde v průběhu 8 sezón vedl přípravkové, žákovské i dorostenecké týmy. V současnosti trénuje mladší přípravku U9 ve Zbrojovce Brno a zároveň působí u mládežnických výběrů MěFS Brno a JmKFS. Ondřej je Grassroots trenérem mládeže Městského fotbalového svazu Brno, je účastníkem UEFA A licence a lektorem FAČR.
Petr Soustružník začal svoji hráčskou kariéru v Rosicích, odkud se přes Zbrojovku Brno a VTJ Praha dostal do německého Priesendorfu, kde v roce 1996 začal s trénováním přípravek. Poté trénoval mládež ve Slovanu Rosice, působil u dorostů a A týmu Jihlavy, trénoval mladší žáky ve Zbrojovce Brno a také plnil funkci šéftrenéra ve Spartě Brno. Má za sebou i několikaleté působení ve fotbalové škole Dušana Uhrina a brankářské škole Luboše Přibyla. V současnosti trénuje starší žáky ve Slovanu Rosice, kde působí několik let v pozici šéftrenéra SpSM. Současně vede i výběry OFS Brno-venkov. Petr vlastní licenci Trenér mládeže UEFA A.
Patrik Siegl
(26.2.1976)
Patrik Siegl je odchovancem Zbrojovky Brno, ve které odehrál převážnou část kariéry. Na svém kontě má úctyhodných 440 ligových startů, v nichž vstřelil 50 gólů. Kromě desetiletého působení ve Zbrojovce hrál ještě v Sigmě Olomouc, rakouském Kapfenbergu či německém Regensburgu. Na svém kontě má rovněž starty za mládežnické reprezentace ČR (U18, U19, U21) a v evropských pohárech, ve kterých si v dresu Zbrojovky a Olomouce zahrál proti týmům jako Celta Vigo, Espanyol Barcelona či Rapid Vídeň. S trénováním ve Zbrojovce začal v roce 2018 a 5 let zde působil v pozici hlavního trenéra žákovských týmů, přičemž současně vedl výběr JmKFS U13. Patrik je držitelem UEFA A licence a v současné době je asistentem trenéra kategorie U19.
Marek Vejrosta
(23.12.1996)
Marek Vejrosta je absolvent bakalářského a student magisterského programu na Fakultě sportovních studií a Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Jako hráč strávil celou kariéru v klubu AFK Tišnov, kde v roce 2018 začal i trénovat přípravkové kategorie. V současné době trénuje ve Zbrojovce Brno kategorii U9 a zároveň vyučuje tělesnou výchovu na základní škole 28. října v Tišnově. V minulosti se mimo jiné zúčastnil jako trenér Juventus kempu v Praze a Brně. Marek je držitelem UEFA B licence.
Jiří Šrámek
(1.2.1988)
Jiří Šrámek začal s fotbalem ve Zbrojovce Brno, kde nastupoval v přípravce a žácích. Poté následovalo divizní dorostenecké angažmá ve Slovanu Brno a ligové ve Spartě Brno. V mužské kategorii strávil velkou část kariéry ve Slovanu Brno, kde v roce 2008 načal i svoji trenérskou kariéru. Přes starší přípravku a starší žáky se postupem času propracoval až ke staršímu dorostu. V letech 2014 – 2022 působil u dorostenců Líšně, kde střídavě vedl týmy U16, U17 a U19. V roce 2022 se pak přesunul do Zbrojovky Brno, kde je nyní hlavním trenérem kategorie U18. V minulosti působil více jak 10 let u mládežnických výběrů MěFS Brno. Jirka je vlastníkem UEFA A licence.
Petr Čejka je hlavním organizátorem fotbalového kempu Petra Švancary. Jako hráč prošel fotbalovou akademií Zbrojovky Brno, v mužích pak působil v třetiligových týmech Kohoutovic, Zbrojovky Brno, Blanska či Líšně. Svoji hráčskou kariéru ukončil ve 24 letech, aby se mohl naplno věnovat trénování. K tomu se dostal v roce 2007 a postupně trénoval ve Zbrojovce týmy U9, U10 a U11 a zastával i funkci šéftrenéra přípravek. Poté dělal 11 let ředitele klubu FC Slovan Rosice, kde zároveň působil v roli šéftrenéra mládeže. V roce 2023 se z Rosic přesunul zpět do Zbrojovky, kde nyní zastává pozici manažera mládeže. Petr je absolventem Masarykovy univerzity a vlastníkem UEFA A licence.